ציפורניים -חלק מהמחלות שעלולות להתפתח בציפורניים שלנו מפורטות להלן:

אנתרקס: זו מחלה הפוגעת באנשים רבים. כלומר, הסימפטומים שלה דומים למחלות אחרות עם השפעות מערכתיות ברורות על הגוף. עם זאת, מחלה זו, ממש כמו ציפורן, יכולה להופיע גם על ציפורניים העור. בדרך כלל, סוג זה של מחלה נרכש, בגלל היעדר תברואה נאותה.

זו מחלה הפוגעת באנשים רבים. כלומר, הסימפטומים שלה דומים למחלות אחרות עם השפעות מערכתיות ברורות על הגוף. עם זאת, מחלה זו, ממש כמו ציפורן, יכולה להופיע גם על ציפורני העור. בדרך כלל, סוג זה של מחלה נרכש, בגלל היעדר תברואה נאותה. סטומטיטיס: זוהי דלקת ברקמות הקשות של הפה. זה יכול לקרות מסיבות שונות, כמו זיהום חיידקי, חומר רעיל כלשהו או פשוט מרוב חיידקים על השיניים. אם אין לך גישה לטיפול שיניים, ניתן לראות דלקת מסוג זה על הציפורן שלך.

דלקות

זו דלקת ברקמות הקשות של הפה. זה יכול לקרות מסיבות שונות, כמו זיהום חיידקי, חומר רעיל כלשהו או פשוט מרוב חיידקים על השיניים. אם אין לך גישה לטיפול שיניים, ניתן לראות דלקת מסוג זה על הציפורן שלך. אקנה: זו מחלה הפוגעת בעור שלך. ניתן לאבחן אותו בבדיקת עור, על ידי זיהוי הנקבוביות הגדולות והדלקתיות האדומות. במקרים אחרים, אתה יכול לחוות את זה מתחת למיטות הציפורן שלך. אקנה על הידיים הוא תופעה שכיחה מאוד, והיא קשורה בדרך כלל ליובש, ולצריכה מוגזמת של אלכוהול או מוצרים שמנים.

מחלות אלה, ממש כמו ציפורניים, ניתנות לרכישה. אבל גם הם יכולים להתפתח במצב לא מטופל. בשני המקרים, המשותף עלינו לשים לב על מנת לאבחן.

היגיינת ציפורניים

פטרת ציפורניים

זה לא סוד שאנחנו רואים שהרבה אנשים לוקים בציפורניים נגועות. זה יכול להיות נושא העונה לשם "פטריית ציפורניים" או "ציפורן פטרייתית". ומה קורה עם הציפורן האלה? נראה שזה הסיפור הרגיל: אתה מבלה כמה שעות משחק בחוץ. הידיים שלך מזיעות. אז אתה מתחיל לשים לב שהציפורניים שלך צומחות כאילו היו גידול. אתה עושה קצת מחקר ומוצא כמה פתרונות אפשריים באינטרנט. והדבר הגרוע ביותר בכך הוא שפתרונות אלה אינם פועלים על אנשים מסוימים, ובסופו של דבר הם מחמירים. בדרך כלל, התהליך כולו אורך שבועות ואף חודשים.

ציפורן פטרייתי נקרא גם חזזית פלנוס. ליתר דיוק, פטריית ציפורניים זו היא זיהום פטרייתי בציפורן. מצד שני, פטרת ציפורניים היא זיהום בציפורן. אתה יכול למעשה להשיג אותם משני צידי הציפורן שלך.

מה גורם העיקרי?

המאפיין העיקרי הקיים בפטרייה: Schizophyllum onseniforme. אתה יכול גם להשיג אותו מפטריות אחרות. מינים אחרים הם נמקיים (הורסים את הציפורן ומבהירים אותה), פיקנידיוזים (מציגים מסה מתחת לציפורן) ואוליגוטריציה (תולדה אדומה מתחת לציפורן). אבל זו, הדוגמה הטובה ביותר למה שאנחנו מדברים עליו, היא זו שמשפיעה על ציפורניים וריחות. בנוסף, יכול להיות שציפורניים דהויות או אפילו במגע עם זיהום, מה שמוביל לתגובה מערכתית.

הצורה הסימפטומטית הנפוצה ביותר היא "הכתמים הלבנים על הציפורניים שלך". עבור סוג זה של פטרייה, אתה יכול להיות יותר מנגע אחד בציפורן שלך.

אנחנו מזמינים אותכם להיכנס לעמוד הבית שלנו ולהנות מעוד כתבות מדהימות!. https://www.garage4u.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.