ניקוי פיר אשפה הוא דרישה בלתי נמנעת במגזר המסחרי. זה יותר מסתם ניקיון תולעים ומשעמם. זה כרוך בחיסול כל מיני פסולת, שיכולה להצטבר בקלות בנקזים אלה. הסיבה השכיחה ביותר להצטברות האשפה בפירים האשפה היא הצטברות חומרי אשפה שאינם מתכלים כמו שקיות ניילון, עטיפות, קש וכו '. בסופו של דבר, הסביבה.

כל המידע על ניקוי פיר אשפה

המקור העיקרי לפסולת מוצקה במערכות הביוב הוא מערכת הביוב. למעשה מעריכים כי מיליוני טונות של אשפה נפטרים מדי שנה ממערכת הביוב בלבד. האשפה מורכבת ברובה מפחיות ישנות, קרטון, נייר, קרטונים וכו 'חומרי פסולת אלה נכנסים למערכת הביוב או דרך מערכת הניקוז או דרך הביוב. ישנם מספר מפעלי טיפול, בהם האשפה הופכת לבוצה ובהמשך, לדשן ולצורות שימושיות אחרות.

למה חושב לשמור על ניקוי פיר אשפה בבניין?

מתוך הפסולת שיוצאת ממערכת הביוב, אחוז עצום ממנה עדיין מזוהם. המשמעות היא שגם לאחר תהליך הפיכת הפסולת לדשן, נותרו מאחור שאריות שיכולות להוות איומים חמורים על בריאות התושבים. שאריות אלו עשויות בדרך כלל משמנים ושומנים ממוצרי חלב, מוצרי בשר וכו '. לכן מערכת הביוב מהווה איום כפול על תושבי העיר.

פינוי אשפה הוא תהליך יקר מאוד

לכן, כאשר יש כל סוג של פגיעה בקווי הביוב, זה יכול להיות מאוד קשה לשאת בעלויות. ניקוי פיר האשפה הוא אחד הפתרונות לבעיות אלו. עם זאת, יש לזכור כי המניע העיקרי לביצוע הליך ניקוי פיר אשפה הוא למזער את כמות האשפה שנוצרת בתוך הנחות של קווי הביוב. לכן, אם קווי הביוב אינם ניזוקים, אז מדוע הצורך בהליכי ניקוי של פיר האשפה.

יש לכם תקלה שוט אשפה תוכלו לקבל את כל המידע בכתבה הבא.

ניקוי הביוב נועד גם למזער את זיהום גופי המים כמו אגמים, נהרות וביוב המזינים את קווי הביוב. ניקוי ביוב נחשב לאחריות הליבה של כל קבלן תחזוקה של קווי ביוב שכן צינורות אלה מוזנחים לעתים קרובות במהלך פעולות תחזוקה רגילות. בדרך כלל קווי הביוב העיקריים חדורים עמוק יותר לקרקע מאשר הצינורות האחרים הנושאים ביוב. עומק החדירה תלוי באורך צינור הביוב וכן ברוחב הצינור.

בדרך כלל, כל צינורות הביוב נבדקים לפחות פעם בשנה

עבור מערכות גדולות כמו ביוב ציבורי, הן מנוקות מדי שנה. זו הסיבה מדוע חיוני לפנות לשירות ניקיון מקצועי מוסמך לצורך אחזקת צינורות הביוב. אם תסתכל על החלק האחורי של הצינור, תראה שיש הצטברות גדולה של בוצה ואשפה. אם לא תנקה, המערכת כולה עלולה להתחיל להיפגע. האשפה והבוצה המצטברים עלולים להשפיע קשות על התנהלות חלקה של מערכת הביוב.

כתוצאה מכך, הלחץ בתוך מערכת הביוב עלול לעלות ולגרום לה להתפוצץ או לדלוף. זוהי בעיה רצינית ומסוכנת הדורשת טיפול מיידי. חשוב לשמור על שדה הניקוז על ידי הקפדה על תקינות הצינורות. בנוסף לכך, חובה לבדוק נזילות ובעיות אחרות בצינורות אלה באופן קבוע. יש לתקן דליפות בהקדם האפשרי על מנת למנוע כל נזק קטסטרופלי לצנרת או לשדה הניקוז.

כל המידע על ניקוי פיר אשפה

כאשר תזמינו חברת אינסטלציה וניקוי ניקוז מנוסה ומוסמכת

הם יוודאו ששדה הניקוז שלכם מתוחזק בצורה הטובה ביותר. הם משתמשים בציוד ובטכניקות הייטק כדי לוודא שכל הסתימות מוסרות והצינורות מנקים היטב. שדה הניקוז והצינור שלך יישארו נקיים וחפים מפסולת וחסימה לאורך זמן. הם גם מבטיחים שלא יגרמו נזקים לקו הביוב הראשי או למערכת הביוב כולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.